Чоловіки, робіть кунілінгус правильно!

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дуже багато статей про куні написано чоловіками. Приємно, що наша сильна половина так піклується про те, щоб подарувати нам задоволення. Але Авдотья Розгуляєва вважає, що буде не зайвим описати процес, як кажуть, зсередини.

У сексології кунілінгусом (від латинського cunnus - зовнішні жіночі статеві органи і lingo – лизати) називається виклик статевого збудження у жінки впливом на її зовнішні статеві органи губами і язиком. Мене тут поправили, сказавши, що кунілінгус – застаріле поняття, зараз правильніше говорити "ланет" (ланьєт). Звідки взялося слово "ланет" – невідомо. Але деякі вважають, що кунілінгус і ланет – зовсім не синоніми. Перше використовується лише як прелюдія для підведення до передоргазмового стану з подальшим вагінальним сексом, в той час як за останнього обов'язковим є доведення до оргазму орально.

Рідкісній дівчині не подобається куні. Якщо ні, то вона або просто не розпробувала, або у неї присутні якісь внутрішні бар'єри: скутість, релігійні, морально-етичні або гігієнічні заборони. У більшості ж випадків навіть легкий поцілунок клітора здатний творити дива, якщо грамотно підходити до цього питання. Є дівчата, здатні досягати оргазму тільки під час орального стимулювання і більше ніяк. Особливо це стосується початку статевого життя, коли дівчина ще не розбуджена і їй важко досягти вагінального оргазму. Правильний кунілінгус – справжнісіньке мистецтво. Чоловік, здатний так пестити дівчину в потаємне місце, щоб викликати у неї бурхливу і тривалу розрядку, на вагу золота. Умілий куні не забувається, повірте мені. Водночас невмілий куні або небажаний – привід для роздратування і образ.

Але закінчимо з лірикою, перейдемо до ягідок. Немає потреби повторювати, що кожна жінка індивідуальна і у кожної свої потреби і вподобання. Тому мої описи будуть в деякому сенсі суб'єктивними.

Я зараз не буду розповідати, як збудити за допомогою стимуляції ерогенних зон – це в кожної пари своє. Коли ви доходите до геніталій, не потрібно одразу ж пірнати в них всім своїм обличчям. Просто є чоловіки, які вважають, ніби що сильніше і швидше натирати клітор, то краще. Це не краще, це болісніше. Також болючим буває занадто сильне натискання на голівку клітора або інтенсивне її смоктання. Спочатку потрібно дуже ніжно і трепетно пестити губами все, що недалеко від клітора: низ живота, лобок, внутрішню сторону стегон, великі і малі статеві губи. Потім тільки починайте дуже обережно торкатися язиком до тіла клітора. Язик спочатку повинен бути розслабленим. Якщо змазки виділилося ще недостатньо, потрібно додати слини. Майте на увазі, що клітор у жінки – дуже чутлива зона. Будь-який необережний рух може призвести до втрати чутливості або навіть до болісних відчуттів. У деяких дівчат клітор настільки ніжний, що шорстка поверхня язика заподіює дискомфорт. В цьому разі має сенс пестити його тіло і голівку не верхньою частиною язика, а нижньою поверхнею і губами.

Відчуття будуть незабутніми, якщо зміщувати язик з клітора до входу в піхву, пестячи його передпочаток, потім знову повертатися до клітора. За мірою наближення до оргазму, торкання можуть ставати інтенсивнішими, а язик – твердішим. Але це тільки за бажанням партнерки. Деяким подобається швидко і ритмічно. Якщо ж робити все помірно й ніжно від початку до кінця, можна досягти дуже високого ступеня розслаблення, коли дівчині після оргазму залишиться тільки заснути спокійним і безтурботним сном.

За мірою збудження можна також допомагати собі рукою. При цьому достатньо один палець вставити в піхву. Повторюю: тільки один, максимум два. Помилка багатьох – намагатися засунути туди всю долоню, нібито для посилення відчуттів. Може бути приємна і додаткова стимуляція ануса.

Необов'язково доводити до оргазму язиком. Або перед самою кульмінацією, або на початку можна розпочати вагінальний секс. Або ж – коїтус, щоб досягти повторного оргазму.

І наостанок кілька порад. Хлопцям: перед тим як розпочати, чисто поголіться й почистіть зуби. Дівчатам: прийміть душ, добре вимивши геніталії, і видаліть волосся з лобка, статевих губ.

Вдалих експериментів!

Авдотья Розгуляєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції