Apple дозволила легалізувати піратську музику

Новий сервіс iTunes Match, який з’явився в оновленій версії програми, дозволить користувачам завантажувати музику придбану на інших сайтах чи завантажену з диску.

Корпорація Apple випустила оновлену програму iTunes 10.5.1, додавши в неї новий сервіс синхронізації mp3-треків - iTunes Match.

За допомогою цього сервісу, користувачі за щорічну плату 24,99 доларів можуть додавати в фонотеку iCloud музику, придбану за межами онлайн-магазину iTunes Store.

За словами розробників, це, наприклад, музика, завантажена з піратських сайтів або скопійована з CD.

Як повідомляється на сайті Apple, iTunes Match сканує всю музичну колекцію на комп'ютері користувача і зіставляє її з каталогом iTunes (понад 20 млн пісень).

Якщо відповідності знайдені, mp3-треки автоматично додаються в iCloud. Після цього їх можна програти на iPhone, iPad, iPod touch, Mac або ПК в потоковому режимі, без синхронізації.

При цьому Apple замінює музику користувача своїми аналогами - аудіофайлами у форматі AAC з бітрейтом 256 кбіт/с (навіть якщо знайдені mp3-треки були більш низької якості) і без DRM-захисту.

Всього користувачі можуть завантажити в iCloud не більше 25 тисяч пісень (музика, куплена через iTunes, не обмежується).

Зараз iTunes Match доступний лише для користувачів із США. Чи з'явиться сервіс в інших країнах, поки невідомо.

Читайте також:

У плеєрах Apple перегріваються батарейки

Колишній технікум імені Леніна хочуть назвати на честь Стіва Джобса

Наступного року Apple випустить одразу два нових iPad

Створено iPad 2, прикрашений кістками динозавра та діамантами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: