Apple назвала дату презентації своїх нових продуктів

Apple назвала дату презентації своїх нових продуктів

Всі очікують, що вже вийде в світ iPhone 12

Компанія Apple анонсувала презентацію своїх нових продуктів на 15 вересня о 20:00 за київським часом в Apple Park.

Інформація про захід з'явилась на сайті Apple Event.

В повідомленні не йдеться про те, в якому форматі відбудеться презентація - онлайн чи в традиційній "живій" демонстрації з глядачами в залі. Залишається і загадкою, що саме буде представлено компанією цього разу. Дехто з експертів припускає, що новинки Apple будуть продемонстровані світу, але без iPhone 12, за їхніми словами, смартфон покажуть лише у жовтні.

За даними інсайдерів, на наступному тижні покажуть новий планшет iPad Air, який отримає оновлений дизайн у стилі лінійки iPad Pro. Також очікують одразу дві нові моделі розумних годинників Apple Watch – свіжі Apple Watch Series 6 з максимальною функціональністю і доступнішу модель із базовою функціональністю, яка замінить у лінійці застарілі Apple Watch Series.

Нагадаємо, що кілька днів тому акції американського технологічного гіганта Apple, які у серпні продемонстрували стрімке зростання, обвалилися в ціні, що призвело до рекордного падіння капіталізації за всю історію - ринкова вартість компанії знизилася одразу на 8%, або дещо менше ніж на 180 млрд доларів.  

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів