Apple презентувала банківську картку із кешбеком на все

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Картка буде доступна у віртуальному та фізичному варіантах.

Компанія Apple презентувала Apple Card - фірмову банківську карту, яка виходить через додаток Apple Pay і випускається одразу в двох варіантах: віртуальна і фізична з титану.

Презентація нового продукту відбулася у понеділок, 25 березня, в Театрі імені Стіва Джобса в Купертіно (США).

Віртуальною Apple Card можна буде скористатися всюди, де приймають Apple Pay. Карта буде вбудована в додаток Apple Wallet і дозволить отримувати кешбек: 3% за будь-які витрати в сервісах і магазинах Apple і 2% за будь-які інші покупки. Ніяких відсотків і обмежень немає.

Фізична Apple Card вироблена з титану, до неї не буде прив'язаний телефонний номер. На ній також не буде вказано строку дії та CVV. Ці дані зберігатимуться в додатку електронного гаманця. Кешбек фізичній карті буде меншим: 1% замість 2%.

Як платіжна система виступить MasterCard.

У компанії заявили, що Apple Card буде працювати по всьому світу, але для початку доведеться укласти співпрацю з банками. Наразі сервіс запуститься тільки в США.

Нагадаємо, 9 січня інсайдери розсекретили можливий дизайн iPhone XI від Apple. Окрім цього, джерела WSJ розповіли, що Apple восени 2019 року планує випустити три нові моделі iPhone. У лінійці буде iPhone XR, але з покращеними характеристиками. 

ВідеоАкції Apple здешевшали після презентації новинок

Зліт і падіння. Акції компанії Apple після презентації новинок здешевшали на майже півтора відсотка. Однак експерти твердять – це ситуація типова. Напередодні корпорація презентувала одразу три моделі смартфонів, а також модернізовану версію розумного годинника. 

Акції Apple здешевшали після презентації новинок

Залиште свій коментар

Вибір редакції