Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Apple вирішив потішити фанів і випустить iPhone 6 з великим екраном

Журналісти The Wall Street Journal описали нові iPhone 6.

Згідно до джерел близьких до Apple, компанія запланувала на 2014 рік вихід відразу двох смартфонів iPhone 6 з екранами більше 4,5 дюймів у молодшої моделі і більше 5 дюймів у старшої.

За попередніми даними компанія відмовилася від випуску смартфона в пластиковому корпусі, вирішивши випустити обидві моделі в металі. І судячи з фото корпусу, що з'явилися в Мережі, товщина смартфона складе близько 7 мм.

iPhone
The China Post
Фотографії, ймовірно, корпусу майбутнього iPhone

Припущення про те, що новинки отримають вигнутий екран, також не виправдалися. Таким чином, Apple вирішила не гнатися за трендом гнутих екранів, як це зробили Samsung і LG.

У разі якщо припущення аналітиків опиняться правдивими, то обидві моделі iPhone 6 у два рази збільшать кількість можливих видів роздільної здатності дисплеїв смартфонів від Apple. Що означає появи проблем у відображенні додатків розрахованих на 4 -дюймові екрани iPhone 5 і 3,5- дюймові дисплеї більш ранніх моделей.

Аналітики вважають, що новинки будуть запущені на ринок у другій половині 2014 року, що в цілому відповідає часу презентації iPhone 5.

Крім того, відмова Apple від установки нової 13-мегапіскельної камери, також викликав у фахівців неоднозначну реакцію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції