Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Facebook запідозрили у незаконному зборі інформації про дітей

Це нібито дозволяє Facebook ділитися даними про дітей з третіми сторонами.

Коаліція груп із захисту прав дітей та споживачів США звинуватила соціальну мережу Facebook у незаконному зборі даних про дітей через додаток Messenger Kids.

Про це інформує "Голос Америки".

Скаргу, зокрема, подали Кампанія за вільне від реклами дитинство (ССFC), Федеральна торгова комісія США (FTC) та інші організації.

Мовляв, інформація про практику конфіденційності є надто невизначеною - це дозволяє Facebook ділитися даними про дітей з третіми сторонами.

Messenger Kids фактично порушує Закон про захист конфіденційності дітей в Інтернеті, бо не гарантує, що дорослий, який дає дитині дозвіл на використання додатка, насправді є його опікуном.

ВідеоFacebook повідомив, що хакери зламали 50 мільйонів акаунтів

Всім користувачам, яких вважали жертвами хакерів, запропонували заново ввести свій пароль. До речі, в яких саме країнах живуть власники акаунтів, так і не повідомили. У відділі безпеки Facebook заспокоюють, що всі недоліки системи усунули, і злам сторінки зовсім не означає, що хакери отримали доступ до якоїсь приватної інформації.

Facebook повідомив, що хакери зламали 50 мільйонів акаунтів

"У компанії розповідають батькам, що Messenger Kids призначений для безпечного використання дітьми, але вони навіть не відповідають найбільш базовим вимогам закону про конфіденційність. Найкращий вибір для батьків очевидний: тримайте дітей подалі від Facebook", - додав він.

Додаток, призначений для дітей віком від 6 до 12 років, які занадто юні, щоб створювати обліковий запис у соцмережі, Facebook презентував у грудні минулого року.

Нагадаємо, 17 березня стало відомо, що британсько-американська компанія Cambridge Analytica зібрала у 2016 році дані профілів 50 мільйонів користувачів соцмережі Facebook без їхньої згоди. Після цього компанія та Facebook опинилися в центрі світового скандалу.

Як з'ясувалось, метою збору даних було створення програмного забезпечення для передвиборної кампанії тодішнього кандидата у президенти США Дональда Трампа, для передбачення електоральних рішень. Зрештою компанія з аналізу даних Cambridge Analytica оголосила про припинення своєї роботи.

Засновник Facebook Цукерберг погодився виступити у Європарламенті з приводу скандалу з Cambridge Analytica. Під час слухань 22 травня він визнав, що соціальна мережа не доклала усіх необхідних зусиль, щоб завадити розповсюдженню фейкових новин, іноземному втручанню у вибори та зловживанню інформацією користувачів. "Ми не в достатній мірі усвідомлювали нашу відповідальність. Це була помилка, і я за це вибачаюсь", - сказав він.

У липні британський уряд виставив Facebook штраф у розмірі понад $ 600 тисяч через співпрацю з Cambridge Analytica, що призвело до витоку персональних даних мільйонів користувачів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції