Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чепіга причетний до вбивства в Туреччині чеченського полковника - ЗМІ

Напрямок дислокації роботи Чепіги - це країни Азії і Сходу.

Полковник ГРУ РФ Анатолій Чепіга, якого Велика Британія підозрює в отруєнні сім'ї Скрипалів, був одним із ліквідаторів, група яких у 2015 році вбила чеченського польового командира Абдулвахіда Едельгерієва.

Про це інформує турецьке інформагентство Haber Turk.

До ліквідації Едельгерієва була причетна група осіб, зокрема, одного з них ідентифікували, як Чепігу, який брав учать у спецоперації ГРУ як "Андрій Шолхов".

 

Чепіга, вбивство чеченського полковник
Haber Turk

Видання припускає, що розбіжності у рисах обличчя на різних фотографіях Чепіги, не виключає легкої пластичної операції, яку зробили Чепізі перед або після спецоперації з ліквідації Едельгерієва.

"Після закінчення дипломатичної академії та декількох відряджень до Чечні Чепіга разом із дипломом, ймовірно, отримав і свій головний напрямок місця дислокації, де буде задіяний його досвід, - це країни Азії і Сходу.

А на додачу до місця дислокації він отримав і відповідну зовнішність шляхом пластичної операції", - читаємо в матеріалі.

ВідеоУ ГПУ не змогли підтвердити причетність Чепіги до вивезення Януковича з України

У Генеральній прокуратурі України не змогли підтвердити, що Анатолій Чепіга, якого Велика Британія підозрює в отруєнні родини Скрипалів, допомагав Януковичу 2014-го утекти до Росії. Про таке напередодні розповів російський журналіст Сергій Канєв, який співпрацює з міжнародними розслідувачами Bellingcat. 

У ГПУ не змогли підтвердити причетність Чепіги до вивезення Януковича з України

Раніше співавтор розслідування про "Петрова" і "Боширова" Сергій Канєв розповів ЗМІ, що полковник ГРУ Анатолій Чепіга, якого Велика Британія підозрює в отруєнні екс-шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки Юлії, очолював операцію з вивезення до Росії екс-президента України Віктора Януковича. За інформацією Канєва, саме за цю спецоперацію Чепіга отримав звання Героя Росії. У Генпрокуратурі України це підтвердити не змогли, проте Аваков заявив, що "отруйник" Скрипаля справді допомагав Януковичу тікати з України, хоч і не уточнив про кого йде мова.

Фотогалерея Поліція оточила і проводить розслідування на кладовищі, де поховані дружина і син шпигуна Скрипаля (10 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції