Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хіміки відкрили шлях до синтетичного життя

Модель дозволяє передбачити, якими повинні бути ферменти.

Команда хіміків з університету Південної Каліфорнії розробили метод, що дозволяє передбачити активність різних ферментів.

У майбутньому це дозволить створювати ферменти з потрібними властивостями для промислового виробництва, а також для отримання штучних клітин. Ферменти відіграють важливу роль у більшості біологічних процесах: отриманні і перенесення енергії, транскрипції і трансляції генетичного матеріалу, а також передачі сигналів. Ферменти є біологічними каталізаторами, прискорюючи біохімічні реакції, вони забезпечують правильне функціонування живих клітин. Однак фундаментальні причини каталітичної потужності ферментів досі залишалися загадкою.

Новий підхід, який поєднує в собі класичну і квантову фізику, дозволяє з'ясувати, що саме дозволяє протікати ферментній реакції. Метод заснований на моделі комплексних хімічних систем.

Модель дозволяє передбачити, якими повинні бути ферменти, щоб досягти відповідної різниці потенціалів для протікання реакції. Так можна адаптувати білки для каталізу хімічних і біохімічних процесів у промислових масштабах.

Нагадаємо, що вчені можуть клонувати мамонтів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції