Кількість користувачів Google+ перевищила 40 млн

Кількість користувачів Google+ перевищила 40 млн

Кількість користувачів Google+ перевищила 40 млн

За неофіційною інформацією, від Google очікували оголошення про позначку в 50 мільйонів користувачів.

Кількість користувачів соціальної мережі Google + перевищила 40 мільйонів, повідомив на оголошенні квартальних фінансових результатів Google генеральний директор компанії Ларрі Пейдж.

Соцмережа Google+ була запущена в кінці червня 2011 року як альтернатива найбільшій в світі соцмережі Facebook, кількість користувачів якої зараз перевищує 800 мільйонів.

Спочатку реєстрація на сайті здійснювалася за запрошеннями, однак з 20 вересня - незадовго до закінчення звітного кварталу - вона стала відкритою для всіх охочих.

"Google+ тепер відкрита для всіх, і ми щойно досягли позначки в 40 мільйонів користувачів. Люди масово реєструються в Google +, і це тільки початок", - зазначив Пейдж. З його слів, користувачі вже завантажили в соцмережу понад 3,4 мільярда фотографій.

Незважаючи на те, що соцмережа справді розвивається швидше, ніж конкуренти, експерти ринку очікували більшого припливу користувачів.

Ще наприкінці вересня засновник сайту Ancestry.com і неофіційний статист Google + Пол Аллен заявляв, що загальна кількість зареєстрованих в Google + користувачів перевищила 43 мільйони, причому близько третини з них додалися за кілька днів, що минули з старту відкритої реєстрації.

За неофіційною інформацією, від Google очікували оголошення про позначку в 50 мільйонів користувачів.

З початку вересня Facebook і Google фактично влаштували змагання за кількістю нових функцій в своїх соцмережах. Так, Google представила інструментарій для розробників (API), функцію пошуку по сайту, можливість поділитися "колами" спілкування з друзями і хештегі.

Facebook відповіла новим способом об'єднувати друзів у групи Smart Lists, інтерфейсом Timeline, зміненим виглядом стрічки новин і розширеної платформою Open Graph для розробників додатків.

Нещодавно Google + зробила ще один крок до зростання трафіку – користувачі сайту отримали можливість грати у найбільш популярну на Facebook онлайн-гру CityVille, яку, за чутками, компанія Zynga розробляла ексклюзивно для Facebook.

У CityVille, за версією сайту AppData, щомісяця на Facebook грають більш як 72 мільйонів користувачів. Facebook, в свою чергу, анонсувала мобільну платформу для додатків, що дає більше можливостей для сторонніх розробників.

Читайте також:

Google не вдалося знищити сайт goggle.com

Google представив мову веб-програмування, альтернативну JavaScript

У новому Chrome буде функція прямого зв'язку між користувачами

Повʼязані теми:

Наступна публікація