Ефект розкоші. Дослідники встановили, що комахи надають перевагу багатшим домівкам

Економічна та соціальна ізоляція працює з комахами точно так само, як і з людьми.

Екологи з Північної Кароліни, США, провели дослідження у 50 різних домівках, вивчаючи безхребетних, які там живуть. Під час роботи вони використовували активний пошук та ручний збір, копирсаючись під ліжками жителів і в їхніх ящиках з білизною.

Згодом дослідники зіставили екологічні та економічні дані про ці будинки, пише IflScience. У результаті екологи дійшли висновку, що найбільше розмаїття комах були у будинках не лише з більшою кількістю рослин та розміром будинку, але й більшим прибутком власників.

У переліку тих, кого знайшли екологи, були типові безхребетні, такі як жуки, павуки та мурашки, а не лише провісники бідності таргани чи блохи. Як зазначили дослідники, очевидно, що економічна та соціальна ізоляція працює з комахами точно так само, як і з людьми.

Також зазначається, що на комах спрацював такий собі екологічний феномен під назвою  "ефект розкоші". Він, своєю чергою, призведе до збільшення видової різноманітності в багатших районах.

Нагадаємо, раніше жителі Барнаула, що в Росії, розказали про атаку тутового шовкопряду, який заполонив місто. Очевидці поділилися фотографіями та своїми враженнями у соцмережі Вконтакте. У коментарях дехто зізнався: спершу подумали, що на вулиці випав сніг. Однак, коли роздивилися ближче, виявилося, що це білі метелики.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: