Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ефект розкоші. Дослідники встановили, що комахи надають перевагу багатшим домівкам

Економічна та соціальна ізоляція працює з комахами точно так само, як і з людьми.

Екологи з Північної Кароліни, США, провели дослідження у 50 різних домівках, вивчаючи безхребетних, які там живуть. Під час роботи вони використовували активний пошук та ручний збір, копирсаючись під ліжками жителів і в їхніх ящиках з білизною.

Згодом дослідники зіставили екологічні та економічні дані про ці будинки, пише IflScience. У результаті екологи дійшли висновку, що найбільше розмаїття комах були у будинках не лише з більшою кількістю рослин та розміром будинку, але й більшим прибутком власників.

У переліку тих, кого знайшли екологи, були типові безхребетні, такі як жуки, павуки та мурашки, а не лише провісники бідності таргани чи блохи. Як зазначили дослідники, очевидно, що економічна та соціальна ізоляція працює з комахами точно так само, як і з людьми.

Також зазначається, що на комах спрацював такий собі екологічний феномен під назвою  "ефект розкоші". Він, своєю чергою, призведе до збільшення видової різноманітності в багатших районах.

Нагадаємо, раніше жителі Барнаула, що в Росії, розказали про атаку тутового шовкопряду, який заполонив місто. Очевидці поділилися фотографіями та своїми враженнями у соцмережі Вконтакте. У коментарях дехто зізнався: спершу подумали, що на вулиці випав сніг. Однак, коли роздивилися ближче, виявилося, що це білі метелики.

Залиште свій коментар

Вибір редакції