Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Космічні агентства України та Канади підписали меморандум про взаєморозуміння

Документ є першим кроком, що демонструє зацікавленість обох Агентств у спільній роботі над рядом космічних проектів.

Канадське космічне агентство із нетерпінням очікує на поглиблення співпраці із українськими колегами.

Про це заявив президент Канадського космічного агентства Сільван Ляпорт під час церемонії підписання меморандуму про взаєморозуміння із Державним космічним агентством України, - пише Укрінформ.

Він додав, що Канадське космічне агентство «дуже раде підписанню цього Меморандуму, який має на меті полегшення співпраці між нашими країнами з метою мирного використання й дослідження космосу».

За його словами, меморандум свідчить про зацікавленість космічних агентств України та Канади у співпраці.

«Цей документ є першим кроком, що демонструє зацікавленість обох Агентств у спільній роботі над рядом космічних проектів. Ми із нетерпінням очікуємо на можливість використати дослідження космосу для розвитку нашої дружби», - підсумував президент Канадського космічного агентства.

Нагадаємо, що наразі Україна та Канада обговорюють низку спільних проектів. Зокрема, щодо будівництва літака Ан-132 (двигуни до нього поставляє "Pratt & Whitney Canada"), а також створення стартового комплексу для космічних запусків у канадській провінції Нова Скотія.

Напередодні в Оттаві прем'єр-міністр України зустрівся із канадським колегою Джастіном Трюдо. Гройсман та Трюдо також обговорили пріоритети головування Канади в G7 у 2018 році. Домовлено, що під час майбутнього саміту "Великої сімки" у червні 2018-го українське питання буде розглянуто як у контексті зміцнення безпеки і забезпечення миру, так і у питаннях координації міжнародної підтримки українських реформ. Сторони обговорили також ситуацію на Сході України та можливості розгортання на Донбасі миротворчої операції під егідою ООН.

Раніше в Канаді назвали умови для безвізу з Україною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції