На Місяці планують розпочати видобуток природних ресурсів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дослідники сподіваються знайти кисень та воду.

Європейське космічне агентство планує почати видобуток природних ресурсів на Місяці до 2025 року.

Про це повідомляє CNN.

У понеділок агентство оголосило про підписання контракту з європейською аерокосмічною компанією ArianeGroup з метою вивчення гірського реголіту, відомого також як місячний пил.

З нього планують видобути воду та кисень, що в майбутньому полегшить перебування людей на місяці. В результаті досліджень також сподіваються видобути ресурси для ракетного палива на Місяці, що дозволить майбутнім експедиціям піти далі в космос.

"Використання космічних ресурсів може стати запорукою постійного дослідження Місяця", - сказав Девід Паркер, директор ESA з досліджень.

Реголіт - це шар пухкого ґрунту, що покриває поверхню Місяця, яка багата оксидом заліза. І може містити велику кількість кисню, що потрапив у ґрунт, кажуть вчені.

"Це дослідження є частиною всеосяжного плану EKA, щоб зробити Європу партнером у глобальному дослідженні в наступному десятилітті", - сказав Паркер.

Під час Місії будуть співпрацювати аерокосмічні вчені і техніки у Франції, Німеччині та Бельгії. Проект зараз перебуває на етапі дослідження, і вчені сподіваються використовувати ракету Ariane 64 у найближчі роки, щоб відправити гірничодобувне обладнання на Місяць.

Нагадаємо, на початку грудня минулого року NASA  оголосило список компаній які візьмуть участь в наступній експедиції на місяць. У цьому списку є компанія "Фаєрфлай Аероспейс", яка належить вихідцеві із Запоріжжя Максимові Поляков.

ТСН.ua такожпропонує переглянути, які апарати за всі роки космічних космічних досліджень бували на супутнику Землі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції