NASA незабаром випробує першу плазмову ракету

NASA незабаром випробує першу плазмову ракету

Плазма може збільшити тривалість польотів.

NASA готова до реальних випробувань першої плазмової ракети.

Про це інформує "Популярная механика".

Йдеться про кілька нетривалих випробувань двигуна і більший 100-годинний тест. Після цього двигун буде готовий до реальних місій. Плазмова ракета працює, нагріваючи неон або аргон до неймовірно високих температур за допомогою магнітних полів. Ця розпечена плазма потім вистрілюється з ракети на великій швидкості, тим самим забезпечуючи її рух.

Головна перевага плазмової ракети у тому, що вона може підтримувати невелику кількість тяги довгий час, тобто днями, тижнями і навіть місяцями. Тобто, двигуну потрібно менше палива, а значить, ракета може перевезти більше вантажу.

При такій малій тязі польоти триватимуть довше. Для перевезення вантажів плазмові ракети можна використовувати для відправлення кораблів до далеких цілей. Плазмові ракети можуть досягти Юпітера і Сатурна лише за 1-2 роки.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що у NASA збираються на практиці вивчити можливості плазмових щитів для захисту космічних кораблів і апаратів від величезних температур при поверненні на Землю з космосу.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація