NASA незабаром випробує першу плазмову ракету

Плазма може збільшити тривалість польотів.

NASA готова до реальних випробувань першої плазмової ракети.

Про це інформує "Популярная механика".

Йдеться про кілька нетривалих випробувань двигуна і більший 100-годинний тест. Після цього двигун буде готовий до реальних місій. Плазмова ракета працює, нагріваючи неон або аргон до неймовірно високих температур за допомогою магнітних полів. Ця розпечена плазма потім вистрілюється з ракети на великій швидкості, тим самим забезпечуючи її рух.

Головна перевага плазмової ракети у тому, що вона може підтримувати невелику кількість тяги довгий час, тобто днями, тижнями і навіть місяцями. Тобто, двигуну потрібно менше палива, а значить, ракета може перевезти більше вантажу.

При такій малій тязі польоти триватимуть довше. Для перевезення вантажів плазмові ракети можна використовувати для відправлення кораблів до далеких цілей. Плазмові ракети можуть досягти Юпітера і Сатурна лише за 1-2 роки.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що у NASA збираються на практиці вивчити можливості плазмових щитів для захисту космічних кораблів і апаратів від величезних температур при поверненні на Землю з космосу.

 

Залиште свій коментар