Перейти до змісту
"Нова ера для айфонів": Apple презентувала новий iPhone 12 з підтримкою 5G

"Нова ера для айфонів": Apple презентувала новий iPhone 12 з підтримкою 5G

Уся нова лінійка iPhone 12 має підтримку 5G.

Компанія Apple на своєму онлайн-заході "Привіт, швидкість" презентувала смартфони нового покоління iPhone 12. 

Захід повністю віртуальний і транслюється з Apple Park. За онлайн-трансляцією на YouTube нині стежать понад 2,5 млн людей з різних куточків світу. 

Гендиректор Apple Тім Кук розпочав презентацію зі слів, що для айфонів настала нова ера — підтримка мережі 5G, яку матиме уся нова лінійка.

Окрім цього, в iPhone 12 з'явився новий процесор А14 - швидший, продуктивніший, енергоефективніший за попередні. Він виконаний на 5-нанометровим техпроцесом. Досі його не мав жоден ґаджет Applе, окрім нових iPad Air 4.

А14
Apple

Нові айфони також мають 6,1-дюймовий OLED-дисплей з подвоєною кількістю пікселів і представлені в 5 кольорах: чорному, білому, червоному, зеленому і синьому. Порівняно з iPhone 11, новий iPhone 12 на 11% тонкіший, на 15% менший и легший. Смартфон, як і раніше, має дві камери — ширококутну та основну, але за словами компанії, із покращеною якістю фото і відео. 

Як захисне скло дисплея використано матеріал, який називають "керамічний щит". Обіцяють, що нове покриття буде набагато міцнішим за звичайне. Крім цього, Apple оновила бездротову зарядку MagSafe. Тепер вона має магніт і прилипатиме до задньої частини айфона, де також схований магніт.

Вартість нових iPhone 12 починається від $799.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин