SpaceX після історичної місії доправить ще два екіпажі астронавтів на МКС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перший екіпаж повернеться вже на початку серпня.

Космічне агентство NASA оголосило, що наприкінці вересня цього року та наступної весни компанія Ілона Маска SpaceX доправить на МКС нові екіпажі.

Про це пише Голос Америки.

У вересні на МКС полетить друга команда Crew-1: американці Віктор Гловер, Майкл Гопкінс, Шеннон Волкер та японець Соїті Ногуті. Зараз астронавти готуються до запуску.

Апарат Crew Dragon для польоту Crew-1 стартуватиме на ракеті Falcon 9 із космодрому Кейп Канаверал у Флориді. Саме звідти SpaceX здійснює чимало своїх запусків.

Третій екіпаж, Crew-2 складатиметься із американських астронавтів Меган Макартур, Шейна Кімбороу, японця Акіхіто Хошіде та француза Тома Песке. Вони пробудуть на Міжнародній космічній станції півроку.

У травні NASA та SpaceX здійснили перший успішний запуск пілотованої місії до МКС, який став проривом для космічної галузі США й допоміг позбутись залежності від Росії.

Американці Даг Гарлі та Боб Бенкен, які взяли участь в історичному польоті, повернуться на Землю уже цієї неділі, 2 серпня.

Відео Житомир космічний: історія житомирянина, який став частиною команди SpaceX

 Житомир – космічне місто в усіх значеннях. Тут досі живуть люди, які працювали на космодромі Байконур і запускали космічні ракети. Це батьківщина засновника космонавтики Сергія Корольова. І як великий і потужний символ про цю частину історії міста тут розповідає музей космонавтики. Однак Житомир – це і про сучасну історію космонавтики теж. І мало хто знає, що в її сторінки увійде ім’я ще одного українця – Олексія Пахунова. 

Житомир космічний: історія житомирянина, який став частиною команди SpaceX

Залиште свій коментар

Вибір редакції