Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Колорадо під час закладання фундаменту неочікувано відкопали динозавра

Палеонтологи запевняють, що останкам трицератопса 66 млн років.

У місті Торнтон (штат Колорадо) будівельна команда під час зведення нових споруд для тамтешньої поліції та пожежної служби виявила останки динозавра.

Про це повідомляє Washington Post.

За словами палеонтологів, трицератопсу, роги та плечові кістки якого відкопали з піщаного ґрунту, 66 млн років. Якщо не весь скелет, то принаймні більшу його частину планують реконструювати.

Тодд Барнс, директор відділу комунікацій Торнтона, зазначив: "Ми поспішали працювати, аби зловмисники чи вандали не могли забрати кістки або ж пошкодити їх". Він також повідомив, що місце знахідки тепер цілодобово патрулююється.

Учені вважають, що трицератопси важили близько 6 тонн. Їхня висота складала 3 метра, а довжина - близько 6 метрів. Ці травоїдні тварини пересувалися дуже повільно, що перетворювало їх на легку здобич для значно більших м'ясоїдів, наприклад тиранозаврів.

Раніше повідомлялося, що в Англії дослідники виявили скам'янілий мозок динозавра. Його знайшли ще 10 років тому, але думали, що це звичайний камінь. Орган дуже добре зберігся через те, що після смерті динозавра його голова опинилася у водоймі з високим рівнем кислотності та низьким вмістом кисню.

ВідеоВчені з США відкрили новий вид динозаврів

Залиште свій коментар

Вибір редакції