Учені вважають, що динозаври вимерли б і без метеорита

Причиною цього стала нездатність динозаврів пристосуватися до мінливого клімату.

На момент падіння метеорита, який, згідно з теорією, знищив весь їхній вид, динозаври вже знаходилися на шляху до вимирання, йдеться в новому дослідженні британських учених.

До кінця Крейдового періоду (близько 66 млн років тому) чимало особини динозаврів були на межі вимирання, або на шляху до нього. Причиною цього стала нездатність динозаврів пристосуватися до мінливого клімату. Варто відзначити, що вчені приходять до подібного висновку не в перший раз.

Дослідження американських вчених, утім, стосувалося тільки нелітаючих динозаврів. Вони відзначали, що швидше всього вимирали великі травоїдні ящери, на зразок трицератопса.

Раніше на півночі Великобританії знайшли залишки тиранозавра, який виявився на 100 мільйонів років старші предка. Тварина жила на початку Юрського періоду.

Австралійські радіо-ведучі на парковці налякали колег тиранозавром

Ді-джеї позичили монстра на виставці, присвяченій динозаврам, що днями відкрилася у Мельбурні. Модель має вельми натуралістичний вигляд, але, якщо придивитися, можна помітити, що з нього стирчать звичайні людські ноги, вбрані в джинси. Утім ніхто з жертв розіграшу зважити на це не встиг: всі із криком кидалися навтьоки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: