Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Польщі відбудеться перший чемпіонат з полювання за покемонами

Головна мета – показати, наскільки нові медіа змінюють сприйняття навколишнього простору.

У Польщі 31 липня відбудеться перший чемпіонат з полювання за покемонами. Одним з основних призів буде рік безкоштовного навчання в одному з польських столичних вишів. Також переможці отримають цінні подарунки та знижки на навчання в університеті.

Про це пише "Радіо Польща".

Творці чемпіонату відзначають, що його головна мета – показати, наскільки нові медіа змінюють наше сприйняття навколишнього простору.

Дізнатися, як українці можуть встановити гру та які правила у вірусної програми можна з інфографіки ТСН.ua.

Pokemon Go

За останні дні гра Pokemon Go отримала вірусну популярність.

Розробники Pokemon Go попереджають, що необхідно виконувати завдання так, щоб не піддавати себе ризику, проте соціальні мережі повні історіями про людей, які встигли за минулий вікенд врізатися в стовп, впасти на нерівному місці і навіть втратити роботу через пристрасті до нової гри.

Деякі гравці в Pokemon GO так зосереджуються на ігровому процесі, що перестають помічати навколишній світ. Один з перших нещасних випадків, пов'язаних з грою, був зафіксований в США вже через півгодини після виходу програми в App Store: користувач Reddit, захопившись, не помітив у себе на шляху рівчак, впав і пошкодив ногу. Пояснюючи те, що трапилося лікарям, він вирішив розповісти, що отримав травму, вигулюючи собаку. Покемони, заховані у важкодоступних місцях, призводять і до несподіваних знахідок. Так, у штаті Вайомінг підліток шукав в річці водяного покемона і виявив труп.

Фотогалерея Спіймані у Раді. Як би виглядали українські політики, якби були покемонами (25 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції