Перейти до змісту
У яких соцмережах "зависають" українці: соцопитування

У яких соцмережах "зависають" українці: соцопитування

34% респондентів зазначили, що взагалі не користуються соцмережами.

У серпні 2020 року найпопулярнішою соціальною мережею українців лишається Facebook із часткою користувачів 58,2%.

Про це свідчать дані опитування фонду "Демократичні ініціативи" та Центру Разумкова. Результати дослідження презентували 29 вересня аналітик фонду "Демократичні ініціативи" Петро Бурковський і директорка ГО "Детектор медіа" Галина Петренко.

Дослідження проведене фондом "Демократичні ініціативи" спільно з Центром Разумкова з 14 по 19 серпня 2020 року серед 2022 респондентів в усіх регіонах України за винятком окупованих Росією територій. Дослідження проведене на замовлення ГО "Детектор Медіа". Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Соцмережі опитування
Детектор Медіа

На другому місці стоїть Instagram — його обрав кожен четвертий респондент (25%).

Далі з великим відривом йдуть телеграм-канали (9%), Twitter (8%), російські соцмережі "Одноклассники" (6%) та "ВКонтакте" (5%). Ще 2% респондентів обрали ділову соцмережу LinkedIn. Майже 6% вказали на те, що користуються іншими соцмережами і месенджерами. Третина (34%) респондентів зазначили, що взагалі не користуються соцмережами.

Авдиторія Facebook практично рівномірно розподілена між макрорегіонами із дещо нижчою часткою на сході країни (53%). Таке ж саме спостереження справедливе й для Instagram.

У віковому розрізі найширшу авдиторію так само охоплює Facebook. Навіть серед найстаршою вікової групи про нього згадали 20% респондентів (найближчий конкурент серед старших людей — "Одноклассники" з 4%).

Нагадаємо, що користувачів російських соцмереж, зокрема, "Вконтакте", Рада нацбезпеки України планує ставити на облік. Також будуть стежити за тими, хто публікує фейки. Такі дії передбачають покарання у вигляді позбавлення волі. 

Відео В Україні планують ставити на облік до поліції тих, хто користується забороненими соцмережами

На облік до поліції за користування забороненими соцмережами. Рада нацбезпеки України планує ставити на облік користувачів російських соцмереж. Мова йде про "Вконтакте". Через масове оновлення операційних систем два тижні тому мобільний додаток знову став доступним в Україні. У РНБО запевняють, що стежитимуть за тими, хто публікує російський контент, зокрема, фейки. За це їм загрожуватиме покарання.  

В Україні планують ставити на облік до поліції тих, хто користується забороненими соцмережами

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин