Вчені дізналися, що ядро Землі багате на водень

Склад ядра вченим невідомий.

Геофізики дійшли висновку, що ядро Землі багате на сірку, кремній та водень.

Ядро планети складається переважно із заліза.

Як показали вчені, головними кандидатами у складі центра Землі є сірка, кремній та водень. До своїх висновків вчені дійшли, проаналізувавши поширення звуку в надрах планети. Наявні дані вказують на те, що щільність ядра Землі повинна бути нижчою, ніж описується в моделях.

Геофізики провели лабораторні рентгенівські дослідження чистого зразка заліза, дані якого порівняли з сейсмологічними матеріалами та наявними моделями земного ядра. Нині вважається, що поверхня ядра Землі, що перебуває під мантією, розігріта до температури близько 6230 кельвінів. Його діаметр дорівнює семи тисячам кілометрів.

Точний склад ядра вченим досі невідомий. Вважається, що воно сформувалося в давнину з найбільш важких елементів (заліза), а його хімія найбільш схожа на таку ж у залізних метеоритів.

Нагадаємо, що раніше вчені з колаборації DZero відкрили нову елементарну частинку і назвали її тетракварк. Вона була знайдена під час експерименту із зіткнення протонів і антипротонів у прискорювачі елементарних частинок у Теватроні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: