Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Афанасьєв буде боротися за українців в російському полоні

Афанасьєв буде боротися за українців в російському полоні

Він переконаний, що українська свідомість існує.

Геннадій Афанасьєв після російського полону розповів, що буде боротися за українців, які і  далі там знаходяться.

Про це пише Громадське. 

"Я дуже радий, що так усе закінчилося. Ми будемо боротися за наших хлопців, за людей, які знаходяться у полоні. І навіть за російських громадян, які перебувають у скрутному положенні. Я дякую Петру Порошенку та українському народу. Ті листи, та підтримка, яка надходила, вона дійсно допомагала", — сказав Афанасьєв.

"Українська свідомість вона є. Тепер ми будемо віддавати все, що у нас є заради української держави, заради України, заради українскього суспільства", — сказав Афанасьєв.

У вівторок, 14 червня, в аеропорту Бориспіль біля терміналу В приземлився літак з українцями Геннадієм Афанасьєвим і Юрієм Солошенко. Президент РФ Володимир Путін помилував незаконно засуджених українців. Обидва укази вступили в силу з моменту їх підписання.

Відразу після приземлення Афанасьєва і Солошенка доставили у Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини Державного управління справами. Там вони провели спільний брифінг з президентом Петром Порошенком.

Афанасьєв проходив по справі про створення на території Криму терористичної спільноти і був засуджений в Росії в 2015 році на сім років ув'язнення в колонії суворого режиму. А екс-гендиректор держпідприємства Виробниче об'єднання "Зоря" (Полтава) Солошенко визнаний винним у шпигунстві і вироку до 6 років позбавлення волі.

Зазначимо, що українських політв'язнів обміняли на активістів сепаратистської організації "Народна рада Бессарабії" Олену Глищинску і Віталія Діденка.

В адміністрації президента РФ Володимира Путіна заявили, що посередником при звільненні сепаратистів Олени Глищинської і Віталія Діденка був член підгрупи з гуманітарних питань в тристоронньої Контактної групи, кум президента РФ Путіна Віктор Медведчук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції