Перейти до змісту
Анонсоване Зеленським всеукраїнське опитування не матиме прямих юридичних наслідків - ОП

У президента обіцяють запитання, "які ніхто й ніколи не хотів ставити напряму".

Ініційоване президентом опитування українців, яке пропонується провести 25 жовтня, на відміну від референдуму не матиме прямих юридичних наслідків. 

Про це розповіли в Офісі президента.

"25 жовтня ми дізнаємося про те, що насправді думає народ. А також поставимо ті запитання, які ніхто й ніколи не хотів ставити напряму своїм співгромадянам у нашій країні", - заявили у Зеленського.

Там вважають, що не лише референдуми можуть використовуватися як засіб безпосереднього впливу громадян на зміст державної політики. Опитування, кажуть там, дасть можливість кожному громадянину висловитися про те, що справді важливо для суспільства, "щоб на рівні всієї держави можна було засвідчити суспільну думку без її корегування різними ангажованими "експертами" та політиками з понад 20-річним стажем маніпуляції народними очікуваннями". 

Раніше Зеленський закликав українців прийти на дільниці 25 жовтня не лише, щоб проголосувати за кандидатів на місцевих виборах, а й відповісти на 5 актуальних запитань, які зараз обговорюються у суспільстві. Що це будуть за запитання - поки що невідомо.

Відео Зеленський закликав українців під час голосування на виборах відповісти на 5 запитань особисто від нього

Президент переконує, що хоче дізнатися думку громадян щодо 5 важливих питань, які обговорює зараз суспільство. І відповідно ухвалити рішення щодо них, опираючись саме на думку більшості. Проте, які це будуть запитання, поки не повідомив.

Зеленський закликав українців під час голосування на виборах відповісти на 5 запитань особисто від нього

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин