Арахамія спростував заяву про можливі "перестановки" у Кабміні

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Арахамія спростував заяву про можливі "перестановки" у Кабміні

УНІАН

Давид Арахамія сказав, що це неправда.

Лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, який напередодні заявив про можливі відставки деяких міністрів, заперечив свої слова, заявивши, що не підтверджує ротацій у Кабміні.

Про це очільник "Слуги народу" сказав журналістам 3 вересня, повідомляє "Укрінформ".

Коментуючи запитання про ймовірну зміну міністрів економічного та енергетичного напрямів (наразі посаду міністра економіки обіймає Ігор Петрашко, міністром фінансів є Сергій Марченко, а т.в.о. міністра енергетики призначено Ольгу Буславец - ред.), Арахамія наголосив: "Неправда, не підтверджую".

Також Арахамія заперечив поширену у Мережі інформацію про буцімто заміну чинних очільника СБУ Івана Баканова і генеральної прокурорки Ірини Венедіктової.

"Теж читав це в анонімних телеграм-каналах. Жодних натяків на це не бачив і розмов немає", - прокоментував голова фракції "Слуга народу".

Нагадаємо, 2 вересня  Давид Арахамія анонсував можливі відставки у Кабміні, насамперед, міністрів економічного та енергетичного напрямів і розпуск уряду, якщо воно займе позицію "своїх не здаємо". Лідер "Слуги народу" пояснив, що на сьогодні існує криза і в енергетиці, і в економіці і у фінансах. А тому, з його слів, якщо фракція не побачить конкретного швидкого руху і плану, представників профільних міністерств змінять.

Давид Арахамія подібну заяву робив і раніше. Наприкінці серпня в ефірі одного із телеканалів нардеп сказав, що восени можлива заміна очільників двох-трьох міністерств. Арахамія запевнив, що повністю Кабмін замінювати не будуть - мовляв, для цього немає передумов. Водночас виключати відставку уряду також не можна.

Наступна публікація