Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков вимагає виключити зі змін до Конституції норму про особливий статус Донбасу

Глава МВС пропонує внести децентралізацію окремими змінами.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступив за виключення особливого статусу Донбасу із запропонованих змін до Конституції.

З такою пропозицією на засіданні Кабінету Міністрів виступив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Із особливим статусом Донбасу ці зміни не мають ніяких шансів. Тому я пропоную внести децентралізацію окремими змінами до Конституції - так, як це ми зробили з судовою реформою", - наголосив глава він.

На думку Авакова, задля досягнення успіху в реформі децентралізації не слід ховатися, а винести проект "окремо від вкрай сумнівного "особливого статусу", який не пройде через парламент".

Міністр МВС також зазначив, що не вважає особливий статус Донбасу дорожньою картою.

"Я вважаю, що це нісенітниця", - резюмував він.

Нагадаємо, згідно із чотирнадцятою доповіддю Управління Верховного комісара ООН з прав людини, стало відомо, що щонайменше 9 371 людина загинула та 21 532 були поранені з початку конфлікту на сході України в середині квітня 2014 року.

Також в ООН отримали достовірні дані щодо переходу російських військових через кордон на територію окупованого Донбасу.

Як повідомила речниця ООН з прав людини Равіна Шамдасані, такі дані цілком достовірні. Тож, в ООН серйозно стурбовані збільшення російської військової техніки біля лінії зіткнення на Донеччині. "Ми отримали достовірні повідомлення про рух російських військовослужбовців через кордон - як на територію України, так і з території країни, - зазначила вона. - Це стосується і важких озброєнь. Причому мова йде про цілком достовірні повідомлення", - сказала вона.

Залиште свій коментар

Вибір редакції