Азаров дозволив молдаванам їздити в Україну без грошей

Дата публікації
Перегляди
1122
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Азаров дозволив молдаванам їздити в Україну без грошей

Молдаванам спростили перетин українського кордону / Фото: Фокус

Молдову виключили з переліку держав, громадяни яких мають гарантувати фінансові можливості перебування в Україні.

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Правил в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію. Відповідну постанову схвалено на засіданні уряду 30 листопада 2011 року, повідомляє прес-служба Кабміну.

Проект постанови розроблено на виконання домовленостей прем'єр-міністра України Миколи Азарова з прем'єр-міністром Республіки Молдова Владом Філатом, досягнутих 17 вересня 2011 року в Ялті, з метою врегулювання питання в'їзду громадян Республіки Молдова в Україну і транзитного проїзду через її територію.

Постановою передбачається внести зміни до Правил в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію, а саме виключити Республіку Молдова з Переліку держав, громадяни яких повинні підтверджувати при в'їзді в Україну наявність фінансового забезпечення перебування в Україні, транзитного проїзду через територію України та виїзду за її межі, йдеться у заяві Кабміну.

Проект постанови погоджено Міністерством фінансів, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Адміністрацією Державної прикордонної служби, а також Міністерством юстиції України.

Читайте також:

Молдова знову спробує обзавестися президентом

Молдова поставила світовий рекорд життя без президента

На місцевих виборах у Молдові перемогли комуністи

Наступна публікація