Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Батьківщина" вимагатиме відставки усього уряду Яценюка

Тимошенко пропонує скликати збори депутатів коаліції.

ВО "Батьківщина" вимагатиме відставки усього Кабінету міністрів на чолі з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

Про це в ефірі телеканалу "Інтер" заявила лідер партії Юлія Тимошенко.

"Ми вважаємо, що поміняти декількох міністрів в уряді – це практично макіяж політичний, який нікому не потрібний, бо він нічого не змінить. Це просто відволікання суспільства від того трагічного стану, в якому зараз перебуває наша держава. Потрібно повністю змінювати уряд на чолі з прем'єр-міністром, перезавантажувати Кабмін, і якщо ця Верховна Рада здатна його перезавантажити, то треба це робити", – заявила вона.

Тимошенко зауважила, що Яценюк погрожував виходом з коаліції фракції "Народного фронту" у випадку його відставки. Тоді, на її думку, без дострокових парламентських виборів неможливо буде обрати новий уряд на чолі з сильним прем'єром.

Лідер "Батьківщини" заявила, що наполягатиме на негайному проведенні загальних зборів депутатів-членів парламентської коаліції, на яких пропонує обговорити питання відповідності членів уряду займаним посадам, а також зміни до Конституції щодо децентралізації.

Нагадаємо, раніше глава Кабінету міністрів Арсеній Яценюк заявляв, що піде у відставку з посади прем'єра у разі, якщо Верховна Рада ухвалить відповідне рішення. При цьому Яценюк запевнив, що його не цікавить власний рейтинг. 

Відео У парламенті збирають підписи за відставку уряду Арсенія Яценюка

Залиште свій коментар

Вибір редакції