Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Brexit: результат референдуму в Британії стане відомий через дві години - ЗМІ

Після обробки більше половини бюлетенів в 200 з 382 виборчих округах прихильники Brexit лідирують.

Остаточний результат референдуму про можливий вихід Великобританії з Євросоюзу стане очевидним не пізніше, ніж через дві години.

Такий прогноз озвучила газета Mirror з посиланням на високопоставлене джерело з табору євроскептиків.

Явка на референдумі з питання членства Великобританії в ЄС склала 72,1%.

Манчестер проголосував проти виходу Великобританії з ЄС. Майже 75% виборців шотландської столиці, Единбурга, проголосували проти виходу країни зі складу ЄС.

За даними окружної виборчої комісії, після обробки більше половини бюлетенів в 200 з 382 виборчих округах прихильники Brexit лідирують, набираючи 51,3 відсотка голосів, противники виходу з ЄС набирають 48,3 відсотка, при цьому розрив перевищує півмільйона голосів.

Напередодні на очах шести тисяч глядачів на стадіоні "Уемблі" колишній мер Лондона Борис Джонсон, який виступає за вихід країни з ЄС, вступив в полеміку з лідером консерваторів Рут Девідсон. Аудиторія в підсумку стала на бік Джонсона. Його заяви щодо незалежності країни підтримували оплесками.

На початку червня стало відомо, що у Британії зростає частка прихильників виходу країни з Євросоюзу. Після чого стратегічний союзник королівства, США, заявив про надзвичайну важливість збереження Лондоном свого місця в європейському співтоваристві. Напруга напередодні референдуму досягла найвищого рівня, коли була вбита депутат-лейбористка Джо Кокс, яка виступала за продовження перебування країни в складі ЄС. Після цієї події агітація перед референдумом була достроково припинена.

Відео Як проходить референдум щодо виходу Великої Британії з ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції