На великих британських дебатах переміг прихильник виходу країни з ЄС

Екс-мер Лондона Борис Джонсон виглядав переконливіше за прибічників континентальної єдності.

Бути чи ні Великій Британії у ЄС – великі дебати щодо "Брексіту" відбулися у Лондоні. Чи залишатися у складі Євросоюзу, британці мають вирішити вже у четвер, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

На очах шести тисяч глядачів на стадіоні "Вемблі" колишній мер Лондона Борис Джонсон, який виступає за вихід країни з ЄС, вступив у полеміку з лідером консерваторів Руф'ю Девідсон. Аудиторія врешті стала на бік Джонсона. Його заяви щодо незалежності країни підтримували оплесками.

Тим часом акції проти виходу Британії з ЄС відбуваються не лише там, а й у інших країнах ЄС. Так, у Відні у кольори британського прапора підсвітили будівлю у музейному кварталі міста, а у Мадриді стяг вивісили на балконі президентського штабу регіонального уряду.

На початку червня стало відомо, що в Британії зростає частка прихильників виходу країни з Євросоюзу. Після чого стратегічний союзник королівства - США - заявив про надзвичайну важливість збереження Лондоном свого місця у європейській спільноті. Напруга напередодні референдуму сягнула найвищого рівня, коли було вбито депутатку-лейбористку Джо Кокс, котра виступала за продовження перебування країни у складі ЄС. Після цієї події агітацію перед референдумом було достроково припинено.

Референдум відбудеться попри те, що лідери Європейського союзу дійшли згоди з керівництвом Великобританії відносно продовження її членства в ЄС. Нові домовленості між Євросоюзом і Великобританією містять додаткові виключення, не дивлячись на те, що Сполучене Королівство вже має особливий статус в ЄС. За умовами членства, Британія в деяких сферах не виконує європейські домовленості, зокрема щодо монетарної та міграційної політики.

Завтра британці вирішуватимуть, чи залишаться їм у Євросоюзі

Напередодні на очах шести тисяч глядачів, на стадіоні "Уемблі" колишній мер Лондона Борис Джонсон , який виступає за вихід країни з ЄС,  вступив у полеміку з лідером консерваторів Руф'ю Девідсон. Аудиторія  врешті стала на бік Джонсона, його заяви щодо незалежності країни підтримували оплесками.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: