Думки розділилися: прихильники і противники Brexit йдуть нарівні

Громадська думка розділилася навпіл.

Прихильники і противники виходу Великобританії зі складу ЄС йдуть нарівні при підведенні підсумків референдуму.

Про це пише ТАСС.

Зараз після обробки бюлетенів з 128 з 382 місцевих виборчих територій Сполученого Королівства, за вихід з ЄС і за збереження членства проголосували за 4,6 млн осіб, а громадська думка розділилася навпіл.

В Лондоні за підсумками референдуму лідирують прихильники збереження Великобританії в складі ЄС.

Виборці Ліверпуля проголосували за збереження членства Великобританії в ЄС. За даними окружної виборчої комісії, за те, щоб країна залишилася в складі співтовариства, висловилися 58,19% громадян цього одного з найбільших міст західного узбережжя Англії.

Більшість жителів Оксфорда проголосували за збереження членства Великобританії в складі ЄС. За це висловилися 70,27% виборців цього університетського міста, розташованого недалеко від Лондона. 29,73% проголосували за розрив відносин Лондона і Брюсселя.

Напередодні на очах шести тисяч глядачів на стадіоні "Уемблі" колишній мер Лондона Борис Джонсон, який виступає за вихід країни з ЄС, вступив в полеміку з лідером консерваторів Рут Девідсон. Аудиторія в підсумку стала на бік Джонсона. Його заяви щодо незалежності країни підтримували оплесками.

На початку червня стало відомо, що у Британії зростає частка прихильників виходу країни з Євросоюзу. Після чого стратегічний союзник королівства, США, заявив про надзвичайну важливость збереження Лондоном свого місця в європейському співтоваристві. Напруга напередодні референдуму досягла найвищого рівня, коли була вбита депутатка-лейбористка Джо Кокс, яка виступала за продовження перебування країни в складі ЄС. Після цієї події агітація перед референдумом була достроково припинена.

ВідеоЯк проходить референдум щодо виходу Великої Британії з ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: