Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фунт стерлінгів обвалився після перших результатів референдуму у Великобританії

Зараз кількість британців, які проголосували за вихід країни зі складу ЄС, перевищила один мільйон осіб.

Курс фунта стерлінгів до долара впав нижче позначки 1,44. Це сталося після публікації даних про перші результати референдуму в Британії.

Про це пише "Российская газета".

Зараз кількість британців, які проголосували за вихід країни зі складу ЄС, перевищила один мільйон осіб. Щоб Великобританія вийшла з спільноти 28 держав висловилися 53,3 відсотки британців, проти - 46,7 відсотка.

Напередодні на очах шести тисяч глядачів на стадіоні "Уемблі" колишній мер Лондона Борис Джонсон, який виступає за вихід країни з ЄС, вступив в полеміку з лідером консерваторів Рут Девідсон. Аудиторія в підсумку стала на бік Джонсона. Його заяви щодо незалежності країни підтримували оплесками.

На початку червня стало відомо, що у Британії зростає частка прихильників виходу країни з Євросоюзу. Після чого стратегічний союзник королівства, США, заявив про надзвичайну важливость збереження Лондоном свого місця в європейському співтоваристві. Напруга напередодні референдуму досягла найвищого рівня, коли була вбита депутатка-лейбористка Джо Кокс, яка виступала за продовження перебування країни в складі ЄС. Після цієї події агітація перед референдумом була достроково припинена.

Референдум відбувся, незважаючи на те, що лідери Європейського союзу дійшли згоди з керівництвом великої Британії стосовно продовження її членства в ЄС. Нові домовленості між Євросоюзом і Великобританією містять додаткові винятки, незважаючи на те, що Сполучене Королівство має особливий статус в ЄС. За умовами членства, Британія в деяких сферах не виконує європейські домовленості, зокрема щодо монетарної та міграційної політики.

Відео Як проходить референдум щодо виходу Великої Британії з ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції