Противники виходу Британії з ЄС перемогли на референдумі - опитування

Опитування стало альтернативою екзит-полів, які у країні вирішили не проводити.

Великобританія залишається у складі Європейського Союзу. Такий результат опитування, яке проводила соціологічна служба YouGov серед людей, які голосували на референдумі 23 червня.

52% учасників онлайн-опитування YouGov сказали, що вони проголосували за те, щоб залишитися в ЄС, і 48% проголосували за вихід, передає Reuters.

Це опитування стало своєрідною альтернативою екзит-полів, які у Британії вирішили не проводити через невеликий розрив між прихильниками та противниками виходу країни з ЄС.

Як проходить референдум щодо виходу Великої Британії з ЄС

Громадяни Великої Британії на загальному референдумі голосують - чи з Євросоюзу їм піти по-англійськи чи лишитися по-європейськи.  Дебати точилися кілька місяців.

Напередодні на очах шести тисяч глядачів на стадіоні "Вемблі" колишній мер Лондона Борис Джонсон, який виступає за вихід країни з ЄС, вступив у полеміку з лідером консерваторів Руф'ю Девідсон. Аудиторія врешті стала на бік Джонсона. Його заяви щодо незалежності країни підтримували оплесками.

На початку червня стало відомо, що в Британії зростає частка прихильників виходу країни з Євросоюзу. Після чого стратегічний союзник королівства - США - заявив про надзвичайну важливість збереження Лондоном свого місця у європейській спільноті. Напруга напередодні референдуму сягнула найвищого рівня, коли було вбито депутатку-лейбористку Джо Кокс, котра виступала за продовження перебування країни у складі ЄС. Після цієї події агітацію перед референдумом було достроково припинено.

Референдум відбудеться попри те, що лідери Європейського союзу дійшли згоди з керівництвом Великобританії відносно продовження її членства в ЄС. Нові домовленості між Євросоюзом і Великобританією містять додаткові виключення, не дивлячись на те, що Сполучене Королівство вже має особливий статус в ЄС. За умовами членства, Британія в деяких сферах не виконує європейські домовленості, зокрема щодо монетарної та міграційної політики.

Велика Британія вирішує чи бути далі в Європейському союзі

Сьогодні оприлюднили результати останього екзит-полу: лідирують ті, хто за ЄС. Але розрив складає 4%. Коли в Києві буде північ, дільниці закриються, і британські медіа озвучать результати екзит-полів. А вранці очікується офіційна інформація.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: