Був неправий. Лещенко вибачився перед Мирославою Гонгадзе

Він також вибачився перед її доньками.

Народний депутат Сергій Лещенко вибачився перед журналісткою Мирославою Гонгадзе. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Хочу вибачитися перед Мирославою Гонгалзе, доньками Наною та Соломією за свої слова. Я був неправий", - зазначив нардеп. 

Зазначимо, 13 вересня в інтерв'ю виданню "Страна.ua" Сергій Лещенко заявив, що вдова вбитого в 2000 році засновника "Української правди" Георгія Гонгадзе Мирослава зробила помилку публічно заявивши, що не отримувала дивідендів від видання. Крім того нардеп  звинуватив вдову Гонгадзе у підіграванні його ворогам.

"Вважаю, Мирослава зробила помилку. Такі питання вирішуються іншим способом. Вона ж підіграла моїм ворогам-корупціонерам, давши їм привід підхопити тему на вищому рівні. Її коментар несправедливий, але я не хочу виносити на обговорення всієї України цю історію", - сказав він.

За його словами, Мирослава Гонгадзе вибрала інше життя, полетівши в США, ставши громадянином і держслужбовцям цієї країни. "А прізвище Гонгадзе стало для неї і її дітей захистом по життю і способом відкрити багато дверей", - додав Лещенко.

Водночас "Українська правда", на думку Лещенка, стала лідером в українському сегменті інтернету завдяки самовідданій роботі журналістів, часто - з ризиком для себе. Cвоєю чергою Мирослава Гонгадзе повідомила у соцмережах, що "ознайомлена" із позицією Лещенка з цього питання.

Нагадаємо, раніше Мирослава зазначила, що діти її покійного чоловіка не отримали жодної гривні від цього проекту. А сам Лещенко зазначав, що його квартира, через яку вибухнув скандал, була куплена за частину його заощаджень як колишнього співвласника "Української правди"позику від власниці "УП" Олени Притули та гроші його коханої – ді-джейки Анастасії Топольської.

ВідеоЛещенко розповів, де взяв кошти на придбання дорогих апартаментів

Залиште свій коментар

Наступна публікація