Лещенко розповів, що підштовхнуло його до купівлі житла

Станом на серпень 2016 року у Лешенка була однокімнатна квартира на вулиці Гетьмана.

Нардеп Сергій Лещенко розповів, що підштовхнуло його до купівлі житла.

Про це пише "Страна".

"Своє житло я шукав не один місяць або навіть рік. Вже тоді, до обрання в Раду, у мене були гроші на квартиру. Гроші, які були зароблені чесно. Протягом цих чотирьох років я багато разів ходив на оглядини, не ховався і не зображував нечесність або лукавство. Але тоді я квартиру так і не купив", - зазначив Лещенко.

Станом на серпень 2016 року житла в його одноосібної власності була однокімнатна квартира на вулиці Гетьмана.

"Влітку, вивчаючи популярні сайти з нерухомості, я виявив оголошення про продаж житла на вулиці Франка. Ми зв'язалися з забудовником, він дав телефон ріелтора, ми вирушили на огляд", - розповів нардеп.

Він додав, що вбивство Шеремета підштовхнуло його до того, щоб придбати житло.

"Після вбивства Шеремета я згадав слова, які якось мені сказала Олена Притула (редактор-засновник "Української правди" - ред.) після смерті Гонгадзе: не можна відкладати на потім те, що ти можеш і хочеш зробити зараз. Ніхто не знає, де і коли закінчиться життєвий шлях", - резюмував народний депутат.

Нещодавно нардеп Сергій Лещенко став власником елітної нерухомості на вулиці Франка за 7,5 млн грн. В Мережі опублікували копію відомості з держреєстру майнових прав на нерухоме майно, у якій зазначено, що Лещенко купив квартиру площею 192 квадратних метра в серпні цього року.

Своєю чергою політик пояснив, що квартира була куплена за частину заощаджень як співзасновника "Української правди", позику від засновника УП Олени Притули і гроші його коханої – Анастасії Топольської. Лещенко заявив, що у 2013-2014 роках він задекларував дохід у сумі понад 100 тисяч доларів.

ВідеоЛещенко розповів, де взяв кошти на придбання дорогих апартаментів

Залиште свій коментар

Наступна публікація