Через секс-скандал губернатору Нью-Йорка загрожує імпічмент

Через секс-скандал губернатору Нью-Йорка загрожує імпічмент

Associated Press

Республіканці вважають, що він нездатний керувати.

Представники республіканської меншості в нижній палаті законодавчих зборів штату Нью-Йорк підготували резолюцію для ініціювання процедури імпічменту губернатора штату демократа Ендрю Куомо через секс-скандали.

Про це заявив лідер республіканців в нижній палаті законодавчих зборів Вілл Барклі під час пресконференції, — про це повідомляється на сторінці законодавців-республіканців штату в Facebook.

"Щоб керувати цим великим штатом на посаді губернатора, необхідні довіра та авторитет. На жаль, ми зараз відчуваємо, що він це втратив і нездатний керувати. Ми думаємо, що зараз настав час діяти, час почати імпічмент", — заявив Барклі.

Лідери обох партій в обох палатах законодавчих зборів вже закликали до відставки Куомо або рекомендували йому покинути свій пост.

Раніше колишня співробітниця адміністрації штату Нью-Йорк, 35-річна Анна Лісс звинуватила Куомо в неналежній поведінці. Перед цим два колишні підлеглі губернатора — Шарлотта Беннет і Ліндсі Бойлан — стверджували, що зазнали сексуальних домагань з його боку. Також Ганна Рух, яка не була його підлеглою, звинуватила губернатора Нью-Йорка в неналежній поведінці.

Куомо вибачився. Але додав, що поки не планує йти у відставку.

Читайте також: