ЦВК відмовилася реєструвати кандидатом у нардепи Парасюка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У нього виникли проблеми з документами.

Центральна виборча комісія України відмовила у реєстрації кандидатом у народні депутати чинного парламентаря Володимира Парасюка.

Про це 23 червня повідомляє громадянська мережа "ОПОРА".

В якості причини відмови в реєстрації вказується "невідповідність поданих документів вимогам законодавства".

Через цю саму причину ЦВК також відмовилася реєструвати народного депутата Андрія Корнацького, який 2014 року обирався в Раду від "Блоку Петра Порошенка", але потім вийшов з фракції.

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив, що розпускає Верховну Раду. Політики відреагували на це по-різному: ми зібрали їхні коментарі з цього приводу.

Вранці 21 травня в Адміністрації президента відбулись консультації із спікером Андрієм Парубієм, його заступниками, лідерами фракцій і депутатських об'єднань. У прес-службі Зеленського назвали головний аргумент для розпуску - "дуже низька довіра громадян до парламенту". Юридична підстава для розпуску – від 2016 року у ВР не існувало коаліції.

За словами голови Адміністрації президента Андрія Богдана, можливим є зменшення строків тендерних закупівель, які будуть проводитися ЦВК для провдення виборів до ВРУ. Окрім цього, Зеленський хоче внести зміни до закону України про вибори, а саме зменшити прохідний бар'єр до 3% та скасувати мажоритарну систему.

21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. Згідно з ним, позачергові вибори відбудуться 21 липня.

ВідеоЦВК уже зареєструвала 1600 кандидатів у народні депутати

Четвер - останній день, коли можна подати документи на реєстрацію кандидатом у народні депутати. Центрвиборчком уже зареєстрував 1600 висуванців. Але чимало претендентів відклали похід до ЦВК на сьогодні. Тож комісія працюватиме до опівночі.  

ЦВК уже зареєструвала 1600 кандидатів у народні депутати

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції