Депутат: Польща не отримувала вимог щодо екстрадиції Саакашвілі

Саакашвілі перебуває в Польщі як друг держави.

Жодна з державних установ Польщі не отримувала лист з приводу екстрадиції екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі.

Про це польський депутат Малгожата Госевська заявила на своїй сторінці в Facebook, - інформує Грузія.Online.

"Незважаючи на інформацію, що поширилася в грузинських медіа, жодна з державних установ Польщі не отримувала лист про екстрадицію колишнього президента Грузії, - написала Госевська.

"Саакашвілі перебуває в Польщі як друг Польщі і поляків, а влада і громадяни Республіки Польща ставляться до нього з тією повагою, якої заслуговує політик, який зіграв істотну роль у встановленні дружніх відносин між Польщею та Грузією", - додала вона. Госевська зазначила, що президентство Міхеіла Саакашвілі заслужило високу оцінку в Польщі, приміром, за реформи.

ВідеоМихеїл Саакашвілі вийшов на скайп-зв'язок зі США з українськими журналістами

"З урахуванням всього цього, думаю, що при будь-якій дії стосовно колишнього президента Грузії необхідно досконально проаналізувати ситуацію, щоб не були прийняті такі рішення, які не будуть схвалені в Польщі", - резюмувала Госевська.

Фотогалерея Саакашвілі зібрав мітинг у центрі Києва і закликав до перевиборів (4 фото)

Нагадаємо, президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства України на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президентові України.

Сам Саакашвілі заявив, що його хочуть змусити отримати статус біженця, проте він збирається домагатися "законного права повернутися в Україну".

Українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко в кінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта він був призначений головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії.

На посаді глави Одеської області Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок і просуванні на керівні посади в райадміністраціях "старих корупціонерів". Тоді ж колишній президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент.

 

Залиште свій коментар