Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-губернатор Харківщини не тікає від прокуратури: він у Європі Тимошенко захищає

Голова харківської облорганізації "Батьківщина" Арсен Аваков, проти якого порушили кримінальну справу, близько 2 місяців займається справами Юлії Тимошенко у Європейському суді.

Екс-губернатор Харківської області Арсен Аваков, який очолює харківську "Батьківщину", зараз знаходиться в Європі.

Про це повідомила його прес-секретар Наталія Статівко, пише "Дело".

За її словами, Аваков знаходиться в Європі вже більше 2 місяців, де займається питаннями скарги Юлії Тимошенко до Європейського суду з прав людини.

Він бере участь у групі, яка забезпечує необхідні процедури у зв'язку з розглядом скарги колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко до Європейського суду з прав людини.

Статівко зазначила, що у зв'язку з цим Аваков не знаходиться на одному місці, а здійснює поїздки в різні міста - здебільшого він перебуває на території Франції та Бельгії, де знаходяться відповідні європейські інститути. Вона додала, що не має інформації про те, коли Аваков збирається повернутися в Україну.

Нагадаємо, прокуратура Харківської області порушила кримінальну справу спроти Авакова за фактом незаконного відчуження в 2009 році земель державної власності. У харківській "Батьківщини" кримінальну справу проти Авакова назвали "справою Тимошенко" на харківській землі.

Читайте також:

На ставленика Тимошенко у Харківській області завели справу

Ставленник Тимошенко перебуває за кордоном

Прокуратура підвісила на кримінальний гачок 26 чиновників

Залиште свій коментар

Вибір редакції