Фірсов назвав замовників позбавлення його мандата

Депутат каже, що в Україні нема закону, який визначає процедуру позбавлення мандата.

Народний депутат Єгор Фірсов назвав замовників позбавлення його мандата. За його словами, це – нардепи від "БПП" Ігор Кононенко, Сергій Березенко і Олександр Грановський.

"Сам цей формат — закритися швидко на з'їзді і прийняти якесь рішення абсурдне — це неправильно. Більш того, на фракції не було дискусії треба приймати це рішення чи ні, у фракції взагалі не питали, у фракції є тверезо мислячі люди, а замовниками саме цієї історії, на моє переконання, були Березенко, Кононенко і Грановський, які контролювали партію, у яких є інструменти, і які й прийняли таке абсурдне рішення", — сказав Фірсов в ефірі Громадського.

За словами депутата, наразі в Україні немає процедури позбавлення мандату.

"Конституція вказує, що повинна визначатися процедура (позбавлення мандату народного депутата) з прийняттям відповідного закону, закону про так званий імперативний мандат. Такого закону немає, який би визначав процедуру позбавлення мандату і в цьому існує деяка складність", - сказав нардеп.

Нагадаємо, Микола Томенко офіційно вийшов із фракції "Блок Петра Порошенка" 2 лютого. Фірсов це зробив 15 березня. З'їзд блоку 25 березня заявив, що позбавляє Томенка і Фірсова мандатів. Мовляв, це дозволяє зробити 81-ша стаття Конституції України, де вихід із фракції є причиною дострокових припинень повноважень народного обранця. 

Самі Томенко і Фірсов заявляють, що рішення з'їзду безпрецедентне і незаконне - мовляв, у природі навіть не існує закону про імперативний мандат. Депутат Фірсов також пояснює рішення з'їзду тим, що він різко критикував своїх однопартійців, зокрема в корупції. Від нього діставалося Кононенку, Березенку і Грановському, яких Фірсов і вважає головними ініціаторами рішення.

ВідеоБПП вирішив позбавити повноважень нардепів Миколу Томенка та Єгора Фірсова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: