Фракцію БПП через Кононенка полишає ще один депутат

Єгор Фірсов звинуватив керівництво партії у корупції.

Народний депутат Єгор Фірсов заявив про свій вихід з фракції "Блоку Петра Порошенка" у парламенті. Про своє рішення депутат повідомив у Facebook.

"Це рішення далося мені дуже не просто. Я підійшов до нього виважено, обмірковував кілька днів, але зрозумів, що іншого виходу у мене немає. Тому я виходжу з фракції "Блоку Петра Порошенка". Залишатися у фракції разом з Кононенком я більше не можу, тому що не згоден покривати його корупційну діяльність і не хочу, щоб мене асоціювали з нею", - написав Фірсов.

У блозі на "Українській правді" депутат пояснює, що від початку був не згодним зі злиттям УДАРу, у складі якого Фірсов потрапив до Ради, та БПП. Нардеп не поділяв думку фракції у багатьох питаннях, але "останньою краплею" стало гучне звільнення міністра економічного розвитку та торгівлі Айвараса Абромавичуса.

Раніше з такими ж обвинуваченнями у корупції керівництва БПП фракцію покинули Віктор Чумак та Микола Томенко.

Докладно про конфлікт міністра та депутата БПП читайте у матеріалі: Як йшов Абромавичус: усе, що потрібно знати про головний скандал країни

Гості «Право на владу» назвали вартих уваги антикорупційного прокурора політиків

Ведучий ток-шоу Олександр Моторний запропонував назвати по п’ять прізвищ тих, на кого антикорупційному прокурору необхідно звернути окрему увагу. Проблем з озвученням конкретних прізвищ не виникло у депутатів Голубова та Купрія. Фірсов пообіцяв назвати прізвища згодом, але зауважив, що це люди з БПП. Рябчин назвав лише сфери, де бачить найбільшу корумпованість.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: