G7 схвально відгукнулися про українські реформи, але попередили про чимало роботи попереду

Зусилля, спрямовані на боротьбу з корупцією, не повинні використовуватися проти громадянського суспільства, - йдеться в заяві міністрів країн G7.

Міністри закордонних справ країн "Великої сімки" позитивно оцінили результати реформ в Україні, однак наголосили, що багато роботи ще попереду.

Про це йдеться у спільній заяві міністрів закордонних справ країн "Великої сімки", - пише Укрінформ.

Країни "Великої сімки" закликали український уряд зосередитись на найважливіших сферах, зокрема, реформі державного управління та політичної системи, реформі правосуддя, децентралізації, боротьбі з корупцією та сприянні розширенню громадянських свобод, зокрема свободи вираження.

"Зусилля, спрямовані на боротьбу з корупцією, не повинні використовуватися проти громадянського суспільства, яке має життєво важливе значення на шляху реформування України", - йдеться у заяві.

У підсумку міністри країн "Великої сімки" підтвердили намір надавати допомогу та підтримку у проведенні необхідних реформ.

Нагадаємо, що раніше у Світовому банку назвали чотири реформи, які Україна повинна реалізувати першочергово. Україна повинна передовсім провести чотири реформи, аби показники зростання економіки були вищими. Ідеться про пенсійну, земельну, медичну та антикорупційну реформи.

ВідеоВ Італії міністри закордонних справ "Великої сімки" обговорять ситуацію на Донбасі

 

Залиште свій коментар