G7 схвально відгукнулися про українські реформи, але попередили про чимало роботи попереду

Зусилля, спрямовані на боротьбу з корупцією, не повинні використовуватися проти громадянського суспільства, - йдеться в заяві міністрів країн G7.

Міністри закордонних справ країн "Великої сімки" позитивно оцінили результати реформ в Україні, однак наголосили, що багато роботи ще попереду.

Про це йдеться у спільній заяві міністрів закордонних справ країн "Великої сімки", - пише Укрінформ.

Країни "Великої сімки" закликали український уряд зосередитись на найважливіших сферах, зокрема, реформі державного управління та політичної системи, реформі правосуддя, децентралізації, боротьбі з корупцією та сприянні розширенню громадянських свобод, зокрема свободи вираження.

"Зусилля, спрямовані на боротьбу з корупцією, не повинні використовуватися проти громадянського суспільства, яке має життєво важливе значення на шляху реформування України", - йдеться у заяві.

У підсумку міністри країн "Великої сімки" підтвердили намір надавати допомогу та підтримку у проведенні необхідних реформ.

Нагадаємо, що раніше у Світовому банку назвали чотири реформи, які Україна повинна реалізувати першочергово. Україна повинна передовсім провести чотири реформи, аби показники зростання економіки були вищими. Ідеться про пенсійну, земельну, медичну та антикорупційну реформи.

В Італії міністри закордонних справ "Великої сімки" обговорять ситуацію на Донбасі

Про це заявили у прес-службі високого представника ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріки Могеріні. На зустрічі також обговорять міграцію, морську безпеку, нерозповсюдження зброї, роззброєння і боротьбу з тероризмом.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: