Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман вимагає не перекривати доріг через свій візит до Одеси

Прем'єр застеріг поліцію, що настав час відмовлятися від "совкових" ініціатив.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман виступив проти ініціативи правоохоронців із перекриття доріг в Одесі задля зручності та безпеки руху кортежу глави уряду. Відповідний коментар посадовець розмістив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Прочитав, що одеська поліція попередила водіїв, що завтра їх чекають обмеження руху через мій приїзд! Хочу у свою чергу попередити одеську поліцію: не проявляйте "совкових" ініціатив", - зауважив прем'єр.

"Якщо я дізнаюсь про перекриття доріг, евакуацію машин та інші нісенітниці, то комусь з керівництва одеської поліції доведеться прощатися з посадами", - попередив Гройсман.

На думку керівника уряду, українцям слід відмовлятися від непотрібних стереотипів радянського часу. І робити це слід, зокрема, чиновникам і правоохоронцям.

"Давайте врешті-решт змінювати нашу психологію!", - закликав прем'єр-міністр.

Днями Гройсман озвучив терміни появи в Україні хороших доріг"Ми проведемо децентралізацію управління доріг України. Ми всі державні дороги місцевого значення з Києва передамо на місця, на обладміністрації, які будуть управляти цим процесом. Далі ми туди передамо кошти і ресурси. Ви побачите, що за два-три роки ситуація з дорожнім господарством буде зовсім інша і якісно краща", - пообіцяв він.

Відео Прем'єр Гройсман обіцяє початок масштабного ремонту доріг упродовж травня та червня

Залиште свій коментар

Вибір редакції