Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Холодницький переживає, що фігуранти "справи ОПЗ" можуть втекти за кордон

Прокурори роблять усе, щоб довести кримінальне провадження про розтрату майна державного Одеського припортового заводу до судового розгляду і вироку.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький непоїться, що фігуранти "справи ОПЗ" можуть втекти за кордон.

Про це він повідомив у власному Facebook.

"У разі виявлення спроби підозрюваних покинути територію України Державна прикордонна служба, СБ України та митні підрозділи ДФС мають невідкладно повідомити про таку спробу прокурорів САП та детективів НАБ України та затримати їх на кордоні", - написав він.

Холодницький додав, що силовики роблять усе, щоб довести кримінальне провадження про розтрату майна державного Одеського припортового заводу до судового розгляду і вироку.

"Але зараз важливо, щоб підозрювані не втекли з країни та постали перед судом", - додав він.

За його словами, "прокурорська практика і десятирічний досвід неодноразово доводили, що численні запевнення та клятви підозрюваних не стають їм на заваді для наступної втечі".

Нагадаємо, що раніше конкурс з продажу 99,6% акцій Одеського припортового заводу був зірваний через відсутність заявок інвесторів.

З моменту публікації оголошення про продаж заводу ним зацікавилися потенційні інвестори, які підписали відповідні договори про конфіденційність. Але після знайомства з пакетом документів і вивчення ситуації в Україні і довкола заводу усі вони висловили неготовність брати участь у конкурсі на визначених умовах і озвучили головні причини свого рішення.

У Фонді Держмайна наголосили, що найбільше сумнівів у інвесторів викликає: борг перед Group DF, суди з компанією "Нортіма", обмеження на репатріацію дивідендів, відсутність податкових пільг і преференцій для інвестора, зависока ціна на тлі озвучених вище проблем заводу та загальних політичних і економічних ризиків країни.

Як відомо, Одеський припортовий завод - другий за величиною виробник аміаку і карбаміду і третій – з випуску азотних добрив в Україні. Спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з прийому, охолоджування і перевантаження аміаку.

Відео Солом'янський суд Києва вирішує, чи заарештовувати фігурантів справи Одеського припортового заводу

Залиште свій коментар

Вибір редакції