Холодницький продав стареньку Mitsubishi та купує Volkswagen

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Холодницький продав стареньку Mitsubishi та купує Volkswagen

УНІАН

Антикорупційний прокурор став першим, хто заповнив нову електронну декларацію.

Антикорупційний прокурор Назар Холодницький заповнив електронну декларацію. Йому довелося відповісти на сотні питань на кількох десятках електронних сторінок, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я сам проживаю, з котом. Кота не варто заповнювати", - з гумором реагував прокурор на скрупульозних процес заповнення рядків анкети. Декотрі викликали в нього питання. Зокрема, декларація вимагає вказати не лише банківські рахунки, але й готівку. Це насторожує антикорупційного прокурора, бо документ у майбутньому можуть побачити не лише податківці, але й негідники та бандити. Для яких неважко дізнатися, де живе людина.

Стало відомо, якими статками володіє Антикорупційний прокурор Холодницький

Стало відомо, якими статками володіє Антикорупційний прокурор Холодницький

Крім грошей, у новому електронному документі треба вказувати навіть коштовності та подарунки. В антикорупційного прокурора нова декларація суттєво відрізняється від попередньої – з'явилося власне житло і змінилася машина. "У 2016 році я оформив спадщину на квартиру, в якій проживаю. Плюс відкрию таємницю: продав машину, яка була в декларації. У мене Mitsubishi Outlander був 2007 року. І зараз хочу придбати, в принципі, вже знайшов Volkswagen", - пояснив Холодницький.

Електронні декларації високопосадовці України заповнюватимуть з 15 серпня до 15 жовтня. З нового року це муситимуть робити практично всі держслужбовці. Головна перевага такого декларування у відкритості, переконують розробники. Тепер усі про всіх усе знатимуть: будь-який громадській активіст, журналіст може отримати доступ до цих відомостей.

Антикорупційний прокурор анкету заповнив у тестовому варіанті. Далі естафету передає своїм колегам. За традицією вибрав трьох: Генпрокурора України Юрія Луценка, директора НАБУ Артема Ситника та головного військового прокурора Анатолія Матіоса.

Раніше у липні Холодницький заявив про неймовірні суми, які вилучили в борців із податковими злочинами в Києві. Під час обшуків в службовому кабінеті одного з керівників слідчого управління вилучено близько 300 тис. доларів, більше 100 тис. євро, понад 30 тис. фунтів стерлінгів та 1,5 млн гривень.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Наступна публікація