Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін готує черговий список санкцій проти Росії

Пропозиції на розгляд РНБО мають представити протягом місяця.

Уряд України готує розширення санкцій проти Росії через її агресію на Донбасі та анексію Криму. Список нових обмежень мають підготувати протягом місяця та подати на розгляд Ради національної безпеки та оборони.

Про це йдеться в розпорядження №363-р Кабміну від 23 травня, пише УНІАН.

Нові обмеження введуть проти фізичних та юридичних осіб терміном на три роки.

"У зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, реальних та потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці і суверенітету... схвалити та внести в місячний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони пропозиції щодо застосування строком на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до фізичних осіб... юридичних осіб", - говориться в документі.

Самого списку підсанкційних осіб та підприємств у документі немає.

Нагадаємо, РНБО від 2 травня запровадила санкції щодо юридичних і фізичних осіб, пов'язаних з російською агресією проти України. Санкції упроваджуються з ініціативи уряду, СБУ та Нацбанку на три роки або безстроково стосовно фізичних і юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України, до підготовки та проведення незаконного голосування в окупованому Криму в рамках виборів президента РФ, представників російської окупаційної адміністрації в Криму, бойовиків російських збройних формувань на окупованій території Донецької та Луганської областей тощо. Крім того, санкції запроваджені і щодо осіб, причетних до інформаційної та кіберагресії проти України, до протиправних дій проти її громадян, яких незаконно утримують у Росії, стосовно депутатів Державної Думи і членів Ради Федерації Федеральних Зборів РФ тощо. 18 травня президент Петро Порошенко підписав відповідний указ про введення в дію рішення РНБО про санкції.

ВідеоСША попереджають про можливі санкції проти газогону "Північний потік-2"

Його Росія вже почала прокладати до Німеччини в обхід України - дном Балтійського моря. У Держдепі вважають – проект містить безпекові загрози, адже Росія зможе встановити у морі шпигунське обладнання. Окрім того, посилиться залежність Європи від російського газу. 

США попереджають про можливі санкції проти газогону "Північний потік-2"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції