Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мусимо єдиним фронтом вимагати від РФ звільнити Сенцова – актор Боклан

Мусимо єдиним фронтом вимагати від РФ звільнити Сенцова – актор Боклан

Українців діаспори закликали до активних дій і поширення інформації.

Українські режисери та актори, митці та спортсмени долучилися до проекту ТСН на підтримку незаконно ув'язненого Олега Сенцова. Слово на захист режисера мовив актор Станіслав Боклан, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я звертаюся до українців – до тих, хто живе на Батьківщині, і особливо до тих, хто за кордоном. Уся світова спільнота мусить знати, що за надуманим звинуваченням у російській в’язниці знаходиться наш талановитий режисер Олег Сенцов", - сказав він.

Відео Відомий актор Станіслав Боклан став на захист режисера Сенцова

Українські режисери та актори, митці та спортсмени долучилися до проекту ТСН на підтримку незаконно ув'язненого Олега Сенцова. Сьогодні слово на захист режисера - від українського актора Станіслава Боклана.

Відомий актор Станіслав Боклан став на захист режисера Сенцова

Боклан упевнений, що завдяки спільним зусиллям історія Сенцова може закінчитися щасливо. "Він зараз голодує – це крок відчаю заради справедливості. І знаючи це, ми мусимо єдиним фронтом вимагати від Російської Федерації звільнити Олега. Щоб він повернувся додому", - закликав актор.

Раніше на захист Сенцова висловилися інші відомі діячі культури. Зокрема, виконавець головної ролі у фільмі "Кіборги" В'ячеслав Довженко закликав цінувати людську свободу. "Найцінніше, що є в людини – це власне життя. Яким Олег зараз ризикує, поставивши умову, щоб звільнили всіх політв’язнів, які там перебувають. Я вважаю неприпустимим у ХХІ столітті, щоб ми поверталися до 30-х років радянської системи. Ми не маємо права мовчати", - наголосив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції