Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав указ про введення нових санкцій проти РФ

Санкції введені на три роки.

Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО від 2 травня 2018 року про введення нових санкцій проти Росії і подовження чинних.

Про це передає Інтерфакс-Україна.

"Ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 Про застосування і скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", - йдеться в указі президента України.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, 2 травня РНБО підтримав рішення про введення нових санкцій проти Росії, а також питання продовження вже існуючих.

Санкції введені на три роки або безстроково щодо фізичних і юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України, до підготовки та проведення незаконного голосування в окупованому Криму в рамках виборів президента РФ, представників російської окупаційної адміністрації в Криму, бойовиків російських збройних формувань на окупованій території Донецької і Луганської областей і т. д.

ВідеоУ російського олігарха відібрали орендовані реактивні літаки через санкції

Олег Дерипаска повернув літаки Gulf stream 550. Двоє з цих суден тепер продаються. Судна належали двом компаніям. І через іншу керуючу компанію їх передали в оренду фірмам, підконтрольним багатію. У компанії, яка тепер продає літаки, кажуть, що Дерипаска змушений достроково припинити оренду, бо потрапив у санкційний список.

У російського олігарха відібрали орендовані реактивні літаки через санкції

Також введені санкції щодо осіб, причетних до інформаційної та кіберагресії проти України, до протиправних дій проти громадян України, які незаконно утримуються в Росії, депутатів Державної Думи і членів Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації і т. д.

Залиште свій коментар

Вибір редакції