Порошенко підписав указ про введення нових санкцій проти РФ

Санкції введені на три роки.

Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО від 2 травня 2018 року про введення нових санкцій проти Росії і подовження чинних.

Про це передає Інтерфакс-Україна.

"Ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 Про застосування і скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", - йдеться в указі президента України.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, 2 травня РНБО підтримав рішення про введення нових санкцій проти Росії, а також питання продовження вже існуючих.

Санкції введені на три роки або безстроково щодо фізичних і юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України, до підготовки та проведення незаконного голосування в окупованому Криму в рамках виборів президента РФ, представників російської окупаційної адміністрації в Криму, бойовиків російських збройних формувань на окупованій території Донецької і Луганської областей і т. д.

ВідеоУ російського олігарха відібрали орендовані реактивні літаки через санкції

Олег Дерипаска повернув літаки Gulf stream 550. Двоє з цих суден тепер продаються. Судна належали двом компаніям. І через іншу керуючу компанію їх передали в оренду фірмам, підконтрольним багатію. У компанії, яка тепер продає літаки, кажуть, що Дерипаска змушений достроково припинити оренду, бо потрапив у санкційний список.

У російського олігарха відібрали орендовані реактивні літаки через санкції

Також введені санкції щодо осіб, причетних до інформаційної та кіберагресії проти України, до протиправних дій проти громадян України, які незаконно утримуються в Росії, депутатів Державної Думи і членів Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації і т. д.

Залиште свій коментар