Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США можуть поширити санкції на компанії, причетні до "Північного потоку-2"

США вважають, що Україна зазнає збитків від побудови газопроводу.

Сполучені Штати можуть ввести санкції проти європейських компаній, які беруть участь у будівництві газопроводу "Північний потік-2".

Про це повідомила заступниця помічника держсекретаря США Сандра Удкірк, повідомляє Bloomberg.

У Штатах побоюються, що запуск "Північного потоку-2" зробить Європу більш залежною від російського природного газу. Але Вашингтон також вважає, що Росія зможе встановити за допомогою проекту газопроводу підводні прилади спостереження.

Найбільше від санкцій США, які можуть бути запроваджені, постраждають компанії Нідерландів, Німеччини, Франції та Австрії. 

"Це означає, що будь-який проект газопроводу, а в світі існують численні проекти газопроводів, які потенційно охоплені, перебуває під підвищеним ризиком санкцій", - заявила Удкірк.

Також у США не вірять, що збудувати "Північний потік-2" без транзитних збитків для України можливо, про що нещодавно заявляла канцлер Німеччини Ангела Меркель. 

Нагадаємо, міністр економіки Німеччини Петер Альтмаєр вважає, що є шанс для досягнення у найближчі дні компромісу в суперечці стосовно майбутньої ролі України в транзиті газу з Росії до Європи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції