Кольченко згадав, як познайомився з Сенцовим

Українець чекає на візит мами.

Олександр Кольченко познайомився з режисером Олегом Сенцовим рік потому у в'язниці.

Про це він повідомив в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.uа.

Він розповів, що наразі в нього немає зв'язку ані з засудженим Сенцовим, ані з Геннадієм Афанасьєвим.

За словами українця, вони лише у деяких точках етапу перетинався у в'язницях. "Знаю, що він поїхав до Якутська. Знаю, що Геннадій Афанасьєв (проходив по одному з Сенцовим і Кольченком у справі. Був засуджений до семи років – Ред.) у Комі. Я от розмовляв з мамою по таксофону, вона з матір'ю Гени Афанасьєва зараз дуже щільно спілкується. Мама до мене має приїхати у травні", - зазначив Олександр Кольченко.

Кольченко також додав, що до свого затримання з Сенцовим і з Афанасьєвим буквально кілька разів бачився, але особливо не спілкувався. "З Олегом я познайомився вже у в'язниці, і то через рік, коли ми з Лефортово їхали етапом, в суді спілкувалися. У нас з ними була спільна знайома - вона у нього працювала асистентом. Ось вона розповідала про нього, що він знімає фільми", - заявив він.

Нагадаємо, в Мін'юсті Росії повідомили, що рішення про передачу Україні Олександра Кольченка ухвалюватиме суд регіонів, де він утримується, але після згоди українського суду. У РФ додали, що згідно з Конвенцією Ради Європи 1983 року про передачу засуджених осіб, зібрані на Кольченка документи направлять до Мін'юсту РФ для передачі Мін'юсту України. Після цього український суд повинен перетворити вироки російських судів на свої рішення, замінюючи призначене в РФ покарання покаранням, передбаченим законами України за вчинення такого ж злочину. Всі ці документи надсилаються через Мін'юст і ФСВП Росії у суди за місцем відбування покарання засуджених для остаточного вирішення питання про їхню видачу Україні. Джерело "Інтерфаксу" повідомило, що процедура може зайняти більше півроку, а безпосередньо процес видачі засуджених відбудеться, можливо, восени цього року.

ЧИТАЙТЕ ПОВНУ ВЕРСІЮ ІНТЕРВ'Ю З ОЛЕКСАНДРОМ КОЛЬЧЕНКОМ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: