Колишній лікар Тимошенко каже, що вона залишиться інвалідом

Дата публікації
Перегляди
2371
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Колишній лікар Тимошенко каже, що вона залишиться інвалідом

Діагноз Тимошенко шокував її колишнього лікаря

Передерій зазначає, що біль у спині на Заході навіть є показанням до евтаназії.

Колишній лікар екс-прем'єра Юлії Тимошенко бютівець В'ячеслав Передерій зізнається, що опублікований в ЗМІ діагноз нажахав його. Про це він сказав в коментарі "Главкому".

Робити прогнози, скільки часу доведеться лікувати Юлію Тимошенко, він не наважується:

"Я Тимошенко не оглядав, тому покладаюся на переклад діагнозу двох німецьких лікарів, який уважно вивчив. Там написано, що операція їй повинна була бути проведена в перші два тижні - тобто у гострий період у вересні. Зараз потрібне інтенсивне лікування мінімум півтора-два місяці, не більше трьох - і якщо воно дасть ефект, то з операцією можна почекати. І ще там сказано, що "повного відновлення нерва чекати не слід" - тобто людина буде інвалідом! Причому незрозуміло, як препарати, які їй призначені, відіб'ються на інших функціях. Тому загадувати тут дуже складно", - сказав лікар.

Нарікає Передерій і на те, що розуміння спинального болю в Україні та світі різниться: "Біль у спині на Заході, якщо її не можуть зняти лікарі, навіть є показанням до евтаназії, тому що він може бути нестерпним".

Нагадаємо, прес-служба Генеральної прокуратури України повідомила, що генпрокурор Віктор Пшонка дозволив лікування Юлії Тимошенко за межами Качанівської колонії, де вона утримується.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2371
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація