Корбан розповів, чи повернеться у політику

Член політради УКРОПу вже вдома у Дніпропетровську.

Член політради партії "Укроп" Геннадій Корбан вже вдома у своїй квартирі у Дніпропетровську. Під домашнім арештом без електронного браслета він має перебувати за рішенням Дніпровського суду столиці.

У вівторок 15 березня, об 11 вечора, Корбан прибув автомобілем до власної домівки. Він був без конвою. Біля під'їзду на нього чекали прихильники із плакатами зі словами підтримки. Також надворі зустрічав арештанта і батько Олег Корбан. Він зізнався, що чекав на сина кожного дня, відколи його наприкінці грудня з оселі забрали співробітники СБУ.

"Я вважаю, що він взагалі не заслуговує... Це просто судилище, яке, я думаю, увійде в історію нашого судочинства", - каже Олег Корбан.

Член політради УКРОПу Геннадій Корбан сумнівається, чи повертатися у велику політику.

"Я не хочу загадувати. Політика – це не усе життя, правильно? А є просто життя звичайних людей і життя міста. Іноді це може бути приємніше, ніж перебувати там серед словоблуддя, серед лжепророків.. Сьогодні у нас в країні, я подивився, одні політтехнологи, ніхто не обробляє землю, ніхто не відтворює засоби виробництва, не будує міста. Всі стали політконсультантами", - сказав Корбан.

ВідеоГеннадій Корбан повернувся додому

Нагадаємо, Денис Борисенко очолив партію УКРОП, замінивши на посаді Геннадія Корбана. Партійці переконують, що після того як Корбан доведе свою невинуватість, він знову повернеться до виконання обов'язків голови політради.

28 грудня 2015 року суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус прийняв рішення про арешт Геннадія Корбана на два місяці. Перед цим політик був примусово доправлений до Києва. У Генпрокуратурі повідомили про сумніви та підозри, що у Корбана дійсно проблеми зі здоров'ям, адже його обстежили в дніпропетровській клініці, якою він нібито володіє через афілійованих осіб.

25 грудня під час засідання лідеру партії стало зле і його госпіталізували в лікарню Інституту Амосова, де провели стентування. Пізніше в лікарні винесли медичний висновок про задовільний стан здоров'я.

26 грудня Микола Чаус задовольнив клопотання прокуратури про доставку Корбана до суду, але через поганий стан здоров'я політика завершити розгляд справи у суботу не вдалося. Суд перенесли на 27 грудня і тривав він до майже 14 години 28 грудня.

13 січня цього року Апеляційний суд Києва переніс розгляд скарги захисту Геннадія Корбана щодо арешту та утримання в СІЗО. 

Наразі Геннадій Корбан утримується в СІЗО СБУ в Києві. Захист політика вважає переведення порушенням норм чинного законодавства України і обвинувачує слідство у спробі тиску.

22 січня  ГПУ провела брифінг, присвячений оприлюдненню нової порції документів які, як стверджується, було вилучено під час обшуків у приміщеннях Корбана.

Показані документи, за твердженням ГПУ, доводять давання хабарів працівникам управління по боротьбі з економічними злочинами та прокуратури. Стверджується, що на виборчу кампанії у Чернігові за три місяці Корбан витратив 2,6 млн доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: